به وی سرویس مگ خوش آمدید

INOTEX2019

وی سرویس در نمایشگاه اینوتکس اکو سیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف

ادامه خبر

کشور دارنده عنوان "بهترین خدمات مشتریان"

کشور دارنده عنوان "بهترین خدمات مشتریان" ، جایی نیست که فکر می کنید به طور سنتی وقتی حرف از خدمات مشتریان خوب و با استاندارد بالا زده می شود نام کشور آمریکا و ایالات متحده به میان می آید . آنها از وفاداری، استانداردهای بالا و خدمات خوب در مراکز حمایت می کنند. با این حال، با توجه به شاخص رضایت مشتریان آمریکایی، در مورد چگونگی مصرف کنندگان آمریکایی با خدماتی که در هنگام خرید خریداری می شود، اینفوگرافی زیر آماده شده است

ادامه خبر

یخچال دیفراست بایخچال نوفراست

یخچال هایی که برفک می زنند و در اصطلاح عمل دیفراست یا یخ زدایی انجام نمی گیرد می گویند یخچال با برفک است و اینگونه یخچال ها را یخچال های معمولی می گویند. بیشتر یخچال های قدیمی و معمولی دارای برفک بودند و عمل یخ زادیی را انجام نمی دادند.

ادامه خبر

خدمات مشتری وخدمات پس ازفروش

خدمات مشتری: خدمات مشتری یا امورمشتریان ؛ برای رفع نیازهای مشتریان خود یک سری برنامه ریزی ها،تصمیم ها واقداماتی را درنظرمی گیرد.

ادامه خبر

روش جمع آوری گاز مبرد کولر گازی در هنگام جا به جایی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به دلیل اسباب کشی و ... مجبور به باز و بسته کردن کولر اسپیلت خود شده باشید و در این مابین حتما گاز داخل مسیر کولرگازی از بین رفته است؛ در این مقاله می خواهم به شما کمک کنم در چنین مواقعی ؛ گاز داخل لوله و 2 تیکه کولر گازی را جمع آوری و دوباره استفاده کنید

ادامه خبر

برفک چیست؟

برفک یخچال، دانه های سفید برفی هستند که بر اثر ورود رطوبت به داخل یخچال یا فریزر و تعریق و انجماد مجدد در قسمت اواپراتور( همان جایخی یا قسمت سرد کننده یخچال) ایجاد می شود. در قدیم یکی از دغدغه های خانم های خانه دار برفک یخچال وچگونگی تمیزکردن آن بود.

ادامه خبر

سال نو , حال نو , کسب و کار نو

در آستانه سال نو محیط شرکت خود را با برگزاری یک رویداد و استفاده از ایده های الهام بخش زیر به یادماندنی کنید با وجود فشار کاری زیاد در پایان سال برگزاری یک جشن پایان سال هم می تواند فشار مضاعفی در شرکت شما و برای کارمندان تان ایجاد کند. برای برگزاری یک مهمانی سال نو شگفت انگیز کافی است از تشریفات بپرهیزید و یک خاطره ماندگار در ذهن همکاران تان ایجاد می کند و باعث می شود ؛ فضایی نو برای شروع سال جدید تعریف شود و در سال آتی شما کسب و کاری نو داشته باشید.

ادامه خبر

خدمات مشتریان در میله چگونه است؟

موفقیت برند لوازم خانگی Miele درست زمانی که این شرکت همچنان در آلمان ؛ یک کشور با هزینه های تولید بالا مستقر است، به سراغ اش می آید، در حالی که رقبای میله به کشورهای ارزان قیمت رجوع کره اند . علاوه بر این، Miele همچنین ماشین آلات خط تولید خود را تولید می کند، که منجر به هزینه تولید بالاتر و قیمت محصول بیشتر می شود.

ادامه خبر

هفت برند شناخته شده لوازم خانگی آلمانی

سابقه آلمان در مهندسی کیفیت شناخته شده است. به همین دلیل برخی از مارک های پیشرو در لوازم خانگی و آشپزخانه از کشور آلمان است. برند لوازم خانگی بوش ؛ جزء بهترین هاست البته نه فقط بر اساس مشهور و شناخته بودن نام، بلکه بر اساس عواملی مانند عملکرد و پارامتر های کیفیت و خدمات است. همانطور که می دانید طیف گسترده ای از برندهای لوازم خانگی و تجهیزات آشپزخانه در کشور آلمان وجود دارد، وی سرویس مگ در ذیل بهترین دسته از آنها را آورده است

ادامه خبر

شش6 گام ساده برای برخورد با مشتری ناراضی( مشتریان عصبانی و دشوار )

یکی از سخت ترین وظایف نمایندگان خدمات مشتری، برخورد با مشتریان عصبانی، ناامید و دشوار است. خوشبختانه، روش های محکمی برای انجام این کارهای حرفه ای و راه هایی که در وقت همه صرفه جوئی می کنند، وجود دارد. موضوع مشتریان ناراضی شامل نکات، تکنیک ها و اصولی است که حتی برای سخت ترین مشتریان اعمال می شود مهم نیست که چه بخش: خرده فروشی، سرویس خدماتی ، نظارتی و غیره.

ادامه خبر

شش راه موثر برای پیشبرد نوآوری در سازمان

خلاقیت و نوآوری کارکنان برای موفقیت هر کسب و کار ضروری است، به ویژه در شرایط بحران اقتصادی. با توجه به نظرسنجی سال 2006 گالوپ، رابطه مستقیم در ارتباط بین مشارکت کارکنان و نوآوری وجود دارد. کارمندان مشغول خلاقیت بیشتری هستند و بیشتر مایل به پذیرش ایده های ابتکاری از سوی دیگران هستند. اکثر مدیران اجرایی ارزش خلاقیت را می دانند و کارکنانی که مجاز به خلاقیت در سازمان هستند بیشتر به جایگاه شغلی خود و سازمان وابسته هستند و تعلق خاطر دارند.

ادامه خبر

دکترحسن روحانی در جمع شرکت های دانش بنیان، و بازدید از وی سرویس

حسن روحانی در جمع شرکت های دانش بنیان ؛خلاق و استارتاپ ها(چهارم اسفندماه 97) ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه در بازدیدی که از شرکت های مستقر در پارک فناوری پردیس داشتند از غرفه سامانه آنلاین خدمات وی سرویس بازدید داشتند . در نمایشگاه دستاوردهای پارک فناوری پردیس ؛ ۴۰ شرکت دانش بنیان مجموعه ای از دستاوردهای علمی و فناوری خود را به نمایش گذاشتند . ایشان فرمودند : شهر هوشمند نیازمند ساختار مناسب و دولت الکترونیک است و این سامانه زیر ساخت رسیدن به شهر هوشمند را برای جمهوری اسلامی فراهم می نماید و این موضوع که به آن پرداختید نیاز فعلی کشور است

ادامه خبر

وی سرویس

وی سرویس ارتباطی ارزشمند بین سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان برقرار می کند که هر دو گروه پس از خدمات لبخند بر لبانشان باشد.

ادامه خبر

یلدای کارآفرینی 97

یلدای کارآفرینی رویدادی است که هر ساله در اواخر پاییز برگزار می گردد و یک دور همی کار آفرینی است که همه اعضا اکوسیستم استارتاپی ایران زیر یک سقف جهت انتقال تجربه جمع می شوند

ادامه خبر

رسانه اختصاصی اکوسیستم استارتاپی ایران

هفته‌نامه شنبه به‌عنوان رسانه اختصاصی اکوسیستم استارتاپی ایران، در بیش از ۳۰ شهر توزیع می‌شود. همچنین در رویدادهای سراسر کشور و بیش از ٨٠٠ شرکت استارتاپی بزرگ و کوچک، وی‌سی‌ها، شتابدهنده‌ها، بانک‌ها، شرکت‌های مالی و سرمایه‌گذاری، هلدینگ‌ها، جلسات همفکر سرتاسر ایران، پارک‌های علم و فناوری، اتاق‌های بازرگانی نهادهای تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز خصوصی و دولتی و… توزیع می‌شود.

ادامه خبر

بنیانگذار وی سرویس در وقت کار

حضور بنیانگذار وی سرویس در برنامه تلویزیونی وقت کار از شبکه ایران کالا

ادامه خبر

تولد یک سالگی وی سرویس و افتتاحیه شعبه همدان

تولد یکسالگی وی سرویس همزمان شد با افتتاح شعبه همدان، در این روز تیم همدان ضمن پذیرایی مراجعه کنندگان و میهمانان اپلیکیشن وی سرویس رامعرفی و برای آنها نصب کردند.

ادامه خبر

راهنمای کنترل کولر گازی

کولرهای گازی در انواع مختلف سقفی؛ پنجره ای؛اسپیلت؛ایستاده و ... در بازار عرضه می گردد و حتما در بعضی امکان سیستم های تهویه مطبوع مرکزی را نیز مشاهده کرده اید نحوه کابرد دکمه های مختلف کنترل ریموت کولر گازی بسیار مهم است

ادامه خبر

علت بوی بد آب در آبسردکن

معمولا آب پس از مدتی ساکن ماندن در هر ظرفی ؛ بو میگیرد که این بو به دلیل کهنگی یا رشد باکتری ها در دمای معمولی رخ میدهد و باعث می شود که آب قابل استفاده نباشد و بوی بد مصرف کنندگان را اذیت کند راه حل آن چیست؟

ادامه خبر

نت چیه؟

نت با نت چه فرقی داره! شما هم مثل من کلمه "نت " براتون خیلی آشناست؟ اگه بخواهم بگم که به غیر از کابرد این کلمه در موسیقی و کامپیوتر در تعمیر و نگهداری هم کاربرد داره ! باورتون میشه؟

ادامه خبر

10 نکته اساسی در سرویس و نگه داری کولر آبی

در هنگام عدم استفاده کولر آبی در فصل سرما حتما دستگاه را از باد و طوفان و خاک به وسیله پوشش مناسب بپوشانید تا سال بعد قطعات مربوطه کمترین آسیب را دیده باشند و مستلزم تعویض نگردند ؛ همچنین آب ورودی دستگاه رو قطع و آب داخل کولر آبی را قطع و شلنگ اش را از روی زمین جمع آوری نمایید.

ادامه خبر

کولر گازی برای شهر های ساحلی یا کوهستانی؟

آیا کولر گازی برای استفاده در همه شهرها با هر شرایط آب و هوایی مناسب است؟ کولرهای اسپیلیت را می توان برای شهرهای کوهستانی و همچنین شهرهای ساحلی و در همه مناطق ایران را موقعیت های متنوع آب و هوایی استفاده کرد؟

ادامه خبر

داستان یک سرویس - بخش اول

داستان یک سرویس (داستان های واقعی از متخصصین وی سرویس) (شماره یک) چند روزی بود که کار نداشت ؛ یهو یک سفارش خدمات روی گوشی موبایل اش دریافت کرد بلافاصله تایید کرد وخیلی سریع ؛ کیف ابزارش رو برداشت و رفت سر کار یک کار لوله کشی بود و معمولا 2 ساعت بیشتر زمان نیاز نداشت؛

ادامه خبر

2تیکه یا پنجره ای

سوال اساسی ای که پیش می آید؛ این است : دو تیکه یا پنجره ای؟ موقع انتخاب کولر گازی به این موضوع دقت خواهید کرد که چه مدل رو انتخاب کنم؟ ایستاده؟ ؛ کولر گازی اسپیلت؟ (2 تیکه) ؛ کولر گازی پنجره ای ؟ ؛ یا مدل های دیگه

ادامه خبر

چرا هر سال باید کولر آبی رو سرویس کرد؟

سرویس دستگاه کولر آبی پیش از فصل گرما حتما ضروری است ؛ چون ضريب فرسايش بعضی از اين قطعات بالاست و ممكن است بر اثر فرسوده شدن، مصرف كولر را بالا ببرند و یا خثاراتی به بار آورد البته اگر دوست ندارید در چله تابستان در گرمای زیاد مشغول تعمیر و سرویس کولر آبی خود شوید ؛ حتما قبل از اینکه خود و خانواده را در اذیت قرار دهید ؛ این کار را هر سال قبل از فرارسیدن فصل گرما انجام دهید.

ادامه خبر